Календар подій

Триває міжнародний конкурс неопублікованих книжок-картинок від платформи «dPICTUS»

Міжнародна платформа «dPICTUS», що об’єднує видавців та агентів з понад 50 країн, проводить конкурс неопублікованих книжок-картинок. Переможці з’являться на онлайнвітрині, а пізніше – на Франкфуртському ярмаркові.

У 2019 році «dPICTUS» вперше запустила Вітрину неопублікованих книжок-картинок. Творці книжок із 60 країн світу подали понад 350 проєктів. Переможцями конкурсу стали 48 книжок, які набрали найбільшу кількість голосів від журі. Вони були представлені на Франкфуртському книжковому ярмаркові, і деякі з них вже опубліковані.

 

Цього року Вітрину неопублікованих книжок-картинок запустять в онлайновому форматі через пандемію. Проєкти, відібрані журі, протягом року будуть демонструватися на сайті платформи «dPICTUS». Організатори планують представити Вітрину також на Франкфуртському ярмаркові,  але не впевнені, що зможуть це зробити у 2020 році.

 

Платформа «dPICTUS» об’єднує видавців та літературних агентів, що працюють з книжками-картинками, з понад 50 країн світу. Вони використовують платформу для просування своїх книжок, пошуку нових авторів, міжнародного партнерства.

 

Прийом робіт триває до 25 липня. Участь у конкурсі коштує 45 євро.

 

Податися

 

Читайте також: Дві українські ілюстраторки потрапили до короткого списку World Illustration Awards 2020

 

Чільна: Kitty Crowther

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект