Календар подій

1/08

Триває Міжнародний літературний конкурс «Крилатий лев»

23:59

Триває Міжнародний літературний конкурс «Крилатий лев»

Комісія з присудження премій Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози «Крилатий лев» оголошує прийом матеріалів на визначення лауреатів 2020 року.

Організатори відчиняють браму перед усіма охочими (не обмежуючи проживанням в Україні) поборотися за нагороди, почесні та спеціальні відзнаки конкурсу, найзначимішою з яких є: випуск книжки переможця накладом не менше 1000 примірників. Вже традиційно журі визначить Величний (читай – великий) список, відтак і десятку найкращих авторів та найперспективніших молодих талантів, рукописи чи фрагменти яких будуть опубліковані в молодіжних числах часопису «Дзвін».

 

Попри відсутність вікових обмежень, як і торік, конкурс продовжить тенденцію на відкриття нових імен в літературі та пошук найвдаліших, найталановитіших новотворів.

 

До розгляду журі прийматиметься видрук рукопису прозової книжки українською мовою та переклади українською іншомовних рукописів, без тематичних обмежень, не опублікованих досі окремою книжкою, поданого автором чи уповноваженою особою та електронний варіант до 1 серпня 2020 року. Коротка інформація про автора із зазначенням віку та контактні телефони обов’язкові.

 

Матеріали для участі в конкурсі потрібно надсилати за адресою: Літературний Конкурс «Крилатий Лев», Львівська організація НСПУ, вулиця Соломії Крушельницької, 17 (2-й поверх), Львів-центр, 79000 або Новою поштою (відділення № 14).

 

Офіційними партнерами цьогорічного конкурсу є Львівська міська рада, Львівська облдержадміністрація та видавництво «Астролябія».

 

Телефонні консультації: 067-713-68-74; електронна адреса: dyak.oles@gmail.com

 

Читайте також: Оголосили переможців «Крилатого Лева-2019»

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект