Календар подій

1/11

Триває прийом робіт на конкурс оповідань «Open World–2020»

Україна

23:59

Триває прийом робіт на конкурс оповідань «Open World–2020»

Подавати на участь у конкурсі «Open World» можна оповідання на вільну тему, які раніше не були опубліковані.

Умови конкурсу оповідань «Open world»

 • На конкурс приймаються прозові твори українською мовою від авторів віком від 18 років. До участі не допускаються оповідання, опубліковані в Інтернеті, на папері, у вигляді аудіокниги тощо. Переможці «Open world»-2019 не мають права надавати свої роботи на конкурс «Open world»-2020.
 • Максимальна кількість слів конкурсного твору — 3000, мінімальна — 1500. Оповідання, які не відповідають встановленому ліміту слів, до конкурсу не допускаються.
 • За умови безкоштовної участі автор надає одне оповідання. Автор може надати два або більше текстів при сплаті оргвнеску в розмірі 100 грн за кожен додатковий твір. Реквізити для сплати будуть надані організаторами в приватному листуванні з автором.
 • Тема творів: вільна. Твори повинні відповідати жанровим характеристикам, властивим оповіданню.
 • Правила оформлення: роботи друкуються шрифтом Times New Roman текстового редактора Word розміру 14, інтервалом 1,5. Приймаються лише PDF-файли. Документи Word з картинками розглядатися не будуть.
 • Оповідання приймаються в електронному вигляді на скриньку openworldkonkurs@gmail.com. Лист на конкурс повинен мати тему «Open world» та містити два файли: перший із назвою оповідання й текстом, другий файл (супровідний) з інформацією про автора: справжнє ім’я, контактна інформація (номер телефону й адреса електронної пошти), назва конкурсної роботи.
 • Якщо оповідання подається на Спецвідзнаку (твір, пов’язаний із Сумщиною), обов’язково потрібно це зазначити в супровідному файлі.

Кінцевий термін подання матеріалів: 1 листопада 2020 року.

 

Дата оголошення переможців: 15 грудня 2020 року. Умови проведення урочистої церемонії (або умови дистанційного нагородження) будуть повідомлені окремо.

Фінансові нагороди:

 • 1 місце: 10 000 грн;
 • 2 місце: 7500 грн;
 • 3 місце: 5000 грн;
 • Спецвідзнака за твір, тематика якого пов’язана із Сумською областю (про вихідців із Сумської області, історію міст, селищ, тощо): 3000 грн.

 

Оповідання переможців та твори, що отримали спецвідзнаку, будуть опубліковані в колективній збірці за результатами конкурсів 2019-го та 2020-го років. Перша збірка вийде у 2021 році, буде представлена в Україні та за її межами.

 

Оповідання переможців також будуть перекладені англійською та запропоновані іноземним літературним журналам. Усі деталі обговорюватимуться безпосередньо з авторами.

 

Сайт конкурсу

 

Читайте також: Відомі переможці конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект