Календар подій

13/08

Церемонію нагородження найкрасивіших видань 2020 року покажуть онлайн

Україна

17:00 онлайнподія

Церемонію нагородження найкрасивіших видань 2020 року покажуть онлайн

Дізнайтеся одними з перших, які книжки здобудуть звання найкрасивіших видань 2020 року: міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал в співпраці з Goethe-Institut в Україні та за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку й фонду «Buchkunst» назве переможців всеукраїнського конкурсу «Найкращий книжковий дизайн 2020». Церемонію транслюватимуть онлайн.

Трансляція відбуватиметься наживо з Мистецького арсеналу. Переглянути церемонію нагородження можна буде на фейсбук-сторінці та сайті Мистецького арсеналу, а також на сторінках Goethe-Institut Ukraine та медіапартнера конкурсу Факти ICTV.

Учасники події

  • Олеся Островська-Люта — директорка Мистецького арсеналу;
  • Беате Кьолер — директорка Goethe-Institut в Україні;
  • Дітер Шмідт — координатор проєктів Франкфуртського книжкового ярмарку.

 

Журі конкурсу: Оксана Баршинова, Тетяна Борзунова, Павло Гудімов, Ілля Жекалов, Микола Леонович, Соломія Савчук, Олександр Трегуб.

 

Ведучий: Олексій Ананов.

Професійна програма

А вже 14 серпня представників(иць) книжкової індустрії запрошують долучитися до спеціальних подій, присвячених актуальним питанням книжкового дизайну:

  • 11:00 — 12:00 — експертні коментування «Українські книжки з найкращим книжковим дизайном 2020: від трендів до новацій». Подія проходитиме онлайн у форматі публічного обговорення книжок-фіналістів за участі журі конкурсу.

Кількість місць обмежена. Реєстрація.

  • 13:00 — 14:00 — онлайн-лекція «Дизайн книги в 2020 році: екскурсія по нових напрямках».
    Лектор: Віктор Балко — книжковий дизайнер та член журі конкурсу «Найкрасивіші німецькі книги 2020». Подія відбувається за сприяння фонду Stiftung Buchkunst.

Реєстрація.

 

Дедлайн реєстрації на події професійної програми — 12 серпня включно.

 

Цьогоріч на конкурс «Найкращий книжковий дизайн» надійшло 160 книжок, що стало рекордом за кількістю учасників. До участі в конкурсі українські видавництва подавали книжки, які були надруковані в період з травня 2019 року по липень 2020.

 

Читайте також: «Найкращий книжковий дизайн» 2019 оголосив переможців

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект