біженці

У Британії збирають кошти на букбокси для дітей з України

15.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Благодійна організація Bookmark Reading збирає 1 мільйон фунтів стерлінгів, щоб підготувати букбокси для українських дітей, які прибувають до Великої Британії. Про це повідомляють на сайті організації.

 

«Очікується, що 100 000 дітей прибудуть до Великобританії, залишивши своїх близьких, освіту та домівки. Ці діти тепер повинні почати нове життя, зцілюючись від травми. Ви можете допомогти українській дитині-біженцю перегорнути першу сторінку нового життєвого розділу, профінансувавши букбокс спеціально для них. Це буде їхня власна коштовна скарбничка, наповнена предметами, щоб вони відчували себе прихильно та комфортно в новому оточенні, а також розвивали знайомство з англійською мовою», — повідомили на сайті організації.

 

Бокси призначені для дітей віком 5-9 років. Вони міститимуть книжки українською та англійською мовами, планшет із завантаженими книжками (різними мовами), додатками для вивчення мов та освітніми додатками, канцтовари, ігри, пластилін тощо. 

 

Орієнтовна собівартість одного букбокса — £200 (майже половину суми складає планшет і додатки на ньому).

 

На сайті зазначають такі рівні пожертви: 

 

  • 5 фунтів стерлінгів – шкільний набір канцелярського приладдя;

 

  • 15 фунтів стерлінгів — сенсорні ігри;

 

  • 60 фунтів стерлінгів — добірка книжок українською та англійською мовами;

 

  • 85 фунтів стерлінгів – планшет з електронними книжками, програмами для вивчення мови та навчання грамоті, SIM-картою з мобільним передаванням даних;

 

  • 200 фунтів стерлінгів – букбокс для однієї дитини;

 

  • 1000 фунтів стерлінгів – букбокс для п’ятьох дітей;

 

  • 10 000 фунтів стерлінгів — букбокс для п’ятдесятьох дітей.

 

Наразі зібрали майже 40% від суми.

 

Нагадаємо, незалежні  британські видавці створили ініціативу для допомоги дітям-біженцям з України: вони збирають наплічники з найнеобхіднішими речами

 

Збирають книжки для українських дітей-біженців і польські видавці.