книжковий ярмарок

У Франкфурті започатковують нічний книжковий фестиваль

21.08.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

З 10 по 14 жовтня у Франкфурті пройде Міжнародний фестиваль BOOKFEST, події якого в основному відбуватимуться ввечері та вночі. Про це повідомляється у прес-релізі, який отримало Читомо.

 

Згідно з повідомленням, BOOKFEST не тільки надаватиме майданчик авторам для висловлення їхніх ідей удень, а й подарує відвідувачам незабутні враження в унікальній атмосфері вночі.

 

«Коли денна робота на виставці завершується, у багатьох місцях по всьому місту з’являються натовпи торговців та відвідувачів», – пояснив директор з маркетингу Франкфуртського ярмарку Маркус Ґоґолін.

 

Зокрема, юрби зосереджені у ресторані Walden, готелі Libertine Lindenberg, ресторані Club Michel, готелі 25hours Hotel The Trip, Англійському театрі, Німецькому архітектурному музеї, школі кулінарного мистецтва Genuss Akademie та ін.

 

 

Ідея створення місць для зустрічей учасників виставки, відвідувачів та місцевих мешканців увечері поза виставковими майданчиками була частково зреалізована минулого року. Цьогорічний же BOOKFEST має стати фестивалем для всього міста.

 

«Замість класичних читань ми проведемо інтерактивні події, такі як поетичні слеми, бесіди, кулінарні події та перформанси, які торкатимуться великого кола тем і пройдуть у 20 барах та незвичайних місцях у Франкфурті», – розповів директор із розвитку бізнесу Франкфуртського ярмарку Френк Паулі.

 

Ідея фестивалю полягає в тому, щоб охопити тих людей, які зазвичай не є частиною аудиторії книжкового ярмарку.

 

Детальніше про BOOKFEST можна дізнатися на сайті Франкфуртського книжкового ярмарку.

 

Нагадаємо, що 70 Франкфуртський книжковий ярмарок пройде 10-14 жовтня. Почесним гостем цього року виступить Грузія. У межах ярмарку пройде 4 тис. подій, заходи проведуть на 17 сценах. Очікують, що ярмарок відвідає 172 тис. читачів, 10 тис. журналістів та блогерів, 7 тис. 300 учасників. У ярмарку візьме участь 102 країни.

 

Раніше ми повідомляли, що Франкфуртський книжковий ярмарок цього року розіграє дві Wild Card, які надають право на безкоштовне розміщення стенда на ярмарку.

 

Взяти участь у цьогорічному ярмарку у Франкфурті на національному українському стенді зголосилися 16 видавництв.

 

Чільне зображення: buchmesse.de