Календар подій

10.04

Харків

18:00 Art Area ДК, вул. Чернишевська, 13

У Харкові відбудеться виставка фоторобіт Максима «Далі» Кривцова

В Art Area ДК відкриють виставку «Я поверну собі своє життя, обіцяю» в пам’ять про полеглого військового та поета Максима «Далі» Кривцова.

Вистава складається з 24 фоторобіт Максима Кривцова і буде доповнена його поезіями.

 

Офіційне відкриття розпочнеться 10 квітня о 18:30. Під час події охочі зможуть послухати вірші зі збірки «Вірші з бійниці», а також подивитись декілька документальних фільмів.

 

Проєкт, який запрошує відвідати кураторська група, — це сукупне бажання друзів і близьких віддячити, зробити все, щоб Максим зрадів.

 

«За місяць до загибелі Максима, ми спілкувались з ним, обговорюючи формат виставки, експозиційні рішення, разом міркували над тим, як зробити цю фотовиставку об’ємною, нетривіальною, Максим ділився своїм баченням. На жаль, ми не встигли зробити відкриття його першої виставки за життя. І хоч Росія забрала його життя, але Максим “Далі” Кривцов мав в собі те, що неможливо вбити. Рукописи й світлини, відскановані знімки, переписані руками й опубліковані в соцмережах, перечитані уважними очима вірші на сторінках книги. Весь цей доробок промовляє — “Я поверну собі своє життя”», — поділилася Дар’я Криж, кураторка виставки.

 

Деякі портрети залишились неназваними. Деякі мають тільки рік. Якісь з них Максим Кривцов ілюстрував власними поезіями, тож вони так і йтимуть пліч-о-пліч.

 

Усі роботи, а також листівки з ілюстраціями українських художників і художниць можна буде придбати. Кошти з продажу робіт підуть на збереження пам’яті про Максима Кривцова.

 

Виставка триватиме до 24 квітня.

 

Детальніше про подію — за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект