інсталяція

У Хмельницькому з’явилися інсталяції літер

27.09.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Хмельницькому, в межах фестивалю TRANSLATORIUM, що відбудеться 4 по 6 жовтня, з’явилися інсталяції, які символізують мовні системи. Про це повідомляють ораганізатори на сайті.

 

Інсталяції створив художник Антон Логов. Три елементи цілісної композиції будуть розташовуватися у трьох центральних локаціях міста. Кожен елемент композиції символізує букву кириличного алфавіту: «А», «О», «Безкінечність».

 

Інсталяції створені зі старих дерев’яних дощок, палет та металевих бочок. У кожній інсталяції використано три кольори — жовтий, сірий та червоний.

 

«Жовтий та сірий символізують образи фестивалю TRANSLATORIUM. Я додав свій колір — червоний, як колір енергії. Це колір жаги до знань, до всього нового, до відкриттів. До емоційної частини», — пояснив Логов.

 

 

За його словами, поєднання суттєво різних речей у згуртованому художньому висловлюванні ілюструє можливість кооперації не лише матеріалів, але й людей.

 

«Ідея створення інсталяцій виникла ще на етапі народження концепції цьогорічного TRANSLATORIUM. Як тільки ми зрозуміли, що цього року на фестивалі ми залучатимемо абсолютно різні види мистецтва і медіа, щоб показати сутність перекладу як багатогранного явища, то одразу ж вирішили, що інсталяція буде одним із таких медіа, яке, при цьому, можна використати у вуличному просторі.

 

 

Потім виникла ідея запросити Антона Логова, художника, який працює саме з інсталяціями», — розповіла в ексклюзивному коментарі Читомо кураторка програми фестивалю TRANSLATORIUM Юлія Дідоха.

 

За її словами, організатори очікують, що інсталяції привернуть увагу мешканців міста, і це сприятиме подальшому їхньому зацікавленню як ідеєю самих інсталяцій, так і тим, який зв’язок вони мають з фестивалем.

 

 

Під час відкриття, яке відбудеться 28 вересня о 12 годині, художник проведе відвідувачів екскурсійним маршрутом. Після цього у Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться Artist talk. Пройти екскурсійними маршрутами можна під час фестивалю TRANSLATORIUM, який проходитиме у Хмельницькому 4-6 жовтня.

 

 

Також дивіться «Читацьку абетку» Наталі Левицької