бойкот рф

У Kniga.Biz.ua заявили, що на сайті не можна замовити російські книжки

20.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Сайт Kniga.Biz.ua повідомив, що книжки російських видавництв вилучені з продажу. Про це засновник сайту Дмитро Лаппо повідомив на фейсбук-сторінці.

Він зазначив, що після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, наприкінці лютого 2022 року, керівництво інтернет-магазину вирішило вилучити з продажу усі книги російських видавництв.

 

«З 1 травня, коли інтернет-магазин Kniga.Biz.ua офіційно поновив роботу, в продажу не було книг російських видавництв. Так, на сайті дійсно можна знайти (поки що) книги російських видавництв і залишити заявку на інформування про їх надходження. По факту — ці книги зняті з продажу, не продаються та не відвантажуються», — наголосив він.

 

З 1 липня, згідно з забороною розповсюдження книжок з росії та білорусі, інтернет-магазин перестав відвантажувати ці книги із замовлень, зроблених до 24 лютого. 

 

Стосовно видань російською мовою від авторів-українців та перекладів українською мовою авторів з росії та білорусі книгарня діятиме згідно з чинним законодавством.

 

Лаппо також зазначив, що інтернет-книгарня зафіксувала всі відправлення книжок російських видавництв після початку повномасштабної війни та планує передати частину коштів з їх продажу на благодійність. Про це Kniga.Biz.ua повідомить згодом.

 

Очільник інтернет-магазину заявив, що той підтримує заборону імпорту видавничої продукції з країни-агресора та відповідний законопроєкт № 7459.

 

Нагадаємо, українські видавці закликають президента України Володимира Зеленського підписати закон № 2309-IX, що забороняє імпорт видавничої продукції з росії й білорусі та продаж книжок авторів-громадян рф.

 

Читайте також: Рейд Читомо по книгарнях і супермаркетах: У пошуках книжок російських видавництв