Данія

У Королівській бібліотеці Данії відтепер є понад 2 тисячі українських книжок

09.03.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Королівська бібліотека Данії отримала 2 тисячі українських книжок, які розповсюдять серед громадських бібліотек. Про це Асоціація українців Данії (Association af Ukrainere i Danmark) повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

Передавання книжок відбулася в межах благодійної акції «Українським дітям – українську книгу».

 

Асоціація українців Данії подякувала всім, хто долучився до культурної події, а також закликала поширювати інформацію про надходження видань, аби якомога більше українців Данії знали про такі можливості. В Асоціації додали, що  чим більше українських книжок будуть узяті з бібліотеки, тим більше їх там з’являтиметься.

 

 

Замовити видання можна на сайті бібліотеки bibliotek.dk. Детальна інструкція доступна за посиланням.

 

Книжки отримали завдяки  волонтерській ініціативі Асоціації українців Данії (АУД) та за підтримки посольства України.

 

Ініціатива «Українським дітям – українську книгу» започаткована Держкомтелерадіо спільно з Офісом Президента України та Міністерством культури й інформаційної політики України. Мета акції – безплатне забезпечення дітей, які були змушені переселитися через війну росії проти України, підручниками, навчальними посібниками, художньою літературою.

 

Читайте також: Як створюються, діють і об’єднують читачів українські книжкові полиці за кордоном – опитування

 

Нагадаємо, у межах акції «Українським дітям – українську книгу!» понад 600 тисяч книжок потрапили до бібліотек, шкіл та організацій України та європейських країн.

 

Світлини: Посольство України в Данії