* ESC - закрити вікно пошуку
Читомо
У Києві обговорять щоденники війни як форму терапії
04.11.2022Портал про книговидання «Читомо» проведе офлайн-захід «Зробити почуття видимими: чому щоденники під час війни підтримують» у межах спецпроєкту «Ще один день: щоденники війни», присвяченому фіксації емоцій та відчуттів травматичного сьогодення.
Під час зустрічі досвідом написання щоденників війни поділяться:
- Рон Кеппс, американський письменник, засновник проєкту Veterans Writing Project;
- Ольга Карі, українська есеїстка, журналістка;
- Олександр Мимрук, поет, журналіст, випусковий редактор і директор ГО «Читомо»; він презентує спецпроєкт «Ще один день: щоденники війни».
Про терапевтичну цінність написання щоденників під час війни говоритиме Валерія Палій, кандидатка психологічних наук, спеціалістка-практик, президентка Національної психологічної асоціації.
Модеруватиме подію Богдана Романцова, учасниця онлайн-виставки «Ще один день: щоденники війни», літературознавиця.
Захід відбудеться* 11 листопада, о 18:30, у книгарні «Книжковий Лев» (Київ, вул. Межигірська 13/34).
Перші 15 учасників, які зареєструються на подію, отримають книжку Рона Кеппса «Як писати про війну» (видавництво «Смолоскип», 2022 р.).
Зареєструватися за посиланням. Обговорення відбудеться в межах програми ZMINA_2_0 фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу, а також за підтримки видавництва «Смолоскип», інформаційної підтримки Yakaboo та завдяки гостинності книгарні «Книжковий Лев».
Нагадаємо, на Читомо стартувала онлайн-виставка «Ще один день: щоденники війни», до якої увійшли експонати, створені українцями під час повномасштабного вторгнення росії.
Читайте також: Щоденник війни: що це за терапія та як вона працює?
*У разі повітряної тривоги захід почнеться після її закінчення.
This publication is sponsored by the Chytomo’s Patreon community
«Читомо» — це професійне медіа про книжки і книговидання в Україні та світі. Ми залишаємось незалежними лише завдяки коштам наших донаторів. Допоможіть нам розвиватися і ставати ще кращими!
Підтримати проєкт
що більше читаєш – то ширші можливості