Календар подій

У Києві відбудеться вечір пам’яті Роланда-Олександра Франка

11 серпня — роковини смерті Роланда-Олександра Франка. До першої річниці відходу у вічність єдиного онука Каменяра Міжнародний фонд Івана Франка організовує вечір пам’яті.

Захід відбудеться у Музеї видатних діячів української культури, що на вул. Саксаганського, 97, о 17:00.

 

У межах заходу відкриють нову експозицію про Роланда Франка. А головною подією вечора стане презентація збірки спогадів про Франкового онука, яка була видана Міжнародним фондом Івана Франка спеціально до цієї дати.

 

Вхід на вечір пам’яті — вільний.

 

Роланд-Олександр Франко помер 11 серпня 2021 року на 90-му році життя. Він був українським ученим-інженером, кандидатом технічних наук, дипломатом, громадським діячем, популяризатором творчості всесвітньовідомого діда, засновником і головою правління Міжнародного фонду Івана Франка та людиною, яка безкоштовно здобула для України науково-дослідну станцію «Фарадей» в Антарктиці (тепер станція «Академік Вернадський»).

 

Організаторами заходу із вшанування пам’яті Роланда Франка є Міжнародний фонд Івана Франка спільно з Музеєм видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького та Державним історико-культурним заповідником «Нагуєвичі».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект