Vivat

У Києві відкрилася друга книгарня видавництва «Віват»

19.12.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Києві на вулиці Великій Васильківській, 101 розпочала роботу книгарня видавництва Vivat. Про це Читомо повідомили у видавництві.

Це друга книгарня Vivat, що працює у Києві.

 

Під час відкриття відбулися події:

 

  • розмова «Українська мова. Подорож із Бад-Емса до Страсбурга» з Орисею Демською та Анастасією Розлуцькою;
  • поетичні читання «Поміж сирен. Нові вірші війни» за участі Тетяни Власової та Олени Павлової;
  • майстер-клас: знайомство з арт-терапією;
  • читання «18+, або Життя без цензури». Татусі Бо;
  • автограф-сесія Павла Паштета Белянського;
  • розмова «Приворотне зілля: чому ми любимо нашу класику», котру провели заступниця головного редактора видавництва Vivat Олена Рибка та літературознавець Михайло Назаренко;
  • розмова «Пігулки світла: розмови про емоційні ресурси та культуру горювання» з психологом Іллею Полудьонним;
  • розмова «Містика та урбаністика: як писався «Лазарус» письменниці Світлани Тараторіної та літературознавця Ростислава Семківа.

 

У коментарі Читомо керівник роздрібної мережі Руслан Онощенко розповів, що видавництво вирішило розширити свою книжкову мережу, оскільки є великий попит на книгарні, а за кілька минулих років кількість читачів стрімко збільшилася і продовжує рости. Він також зазначив, що в українців є попит не на звичайні книгарні, а саме на книгарні-кав’ярні, що стають культурними хабами з усіма створеними для цього умовами: збільшеними за простором залами, зручними сидячими місцями, розкладами численних заходів, а також широким асортиментом напоїв. «Запрошуючи людей на відкриття я навіть жартував з цього приводу: “Ми тепер не виняток: як тепер належить усім пристойним новим книгарням — відкриваємось одразу з кавою та баром”. Ми вже протестили цей формат книгарні у Івано-Франківську і отримали масу позитивних відгуків, тому вирішили продовжувати традицію відкриття книгарень з розширеним асортиментом», — зазначив він.

 

Руслан Онощенко також розповів, що розширення мережі книгарень триватиме.

 

«За кожною виготовленою поличкою, за кожною виставленою книжкою, за кожним івентом стоїть кропітка праця команди, яка горить своєю справою. До відкриття були залучені директор мережі книгарень, адміністраторка, PR-менеджерки, SMM-менеджерки, чотири консультанти, два баристи та незліченна кількість інших людей, які тим чи іншим чином були долучені до кожного з процесів підготовки книгарні до відкриття. Бо Vivat – це завжди про людей та міцну команду», — сказав він.

 

 

Як повідомлялося, нещодавно у Києві відкрилася книгарня-кав’ярня book.ua.

 

Читайте також: В Івано-Франківську відбулося відкриття книгарні Вівату

 

Фото: Тетяна Рябчук