книгарня

У Китаї відкрили дивовижну книгарню з високими арками і дзеркальними стелями

11.10.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На південному заході Китаю, у місті Дуцзяньянь відкрили книгарню з дзеркальними стелями та високими арковими книжковими полицями.

 

Фото інтер’єру опублікували у щоденному вебжурналі designboom.

 

Як зазначає видання, інтер’єр створює унікальне, заворожуюче середовище, де можна дослідити дивовижний світ літератури та культурної спадщини.

Після відчинення скляних дверей і входу в книгарню, відвідувачів зустрічають всередині унікальні книжкові полиці у формі С з натуральним кольором горіха. Ця, здавалося б, нерегулярна послідовність створює у просторі близькість і стає родзинкою вестибюлю.

Унікальні і живі дугоподібні форми прокладають шлях далі й тонко ділять територію. Книжкові полиці простягаються від простору до сусідніх колон і винахідливо ловлять цікавість читачів і скеровують їхній шлях. Коли гуляєш серед цих книжок, час у магазині наче сповільнюється.

Коли проходиш звивистим шляхом між книжковими полицями, раптом з’являється дитяча зона для читання. «Випадкові» і «нерегулярні» зелені бамбукові елементи були перетворені на книжкові полиці, прикрашені ілюстраціями панди, щоб створити веселе, привабливе середовище.

Панди висять на книжкових полицях, так само, як вони чіпляються за гілки дерев. Різнокольорові подушки розкидані, наче маленькі «пагорби», щоб створити дітям затишну, мрійливу атмосферу для читання. Подушки можна переміщувати і присісти, де заманеться.

Дзеркальні стелі допомагають візуально розширити простір, створюючи відкритий високий інтер’єр.

 

Підлога покрита світловідбиваючою чорною плиткою, завдяки чому книжкові полиці виглядають як човни на тихому озері.

 

Вся архітектурна споруда має на меті зобразити динамічну естетику кліматичних змін, незалежно від того, дощова вона, вітряна чи туманна. Таким чином, здається, що у книгарні відображені прекрасні пейзажі Дуцзяняня.

 

Дизайнери прагнули створити цілісний внутрішній пейзаж, привнісши в інтер’єр розкішний дух гір і річок та подарувавши читачам елегантний та сильний художній пейзаж, що виражає трепетання перед природою.

 

Читайте також про книжкову крамницю поезії у Шанхаї.