Львів

У Львові оштрафували двох підприємців за незаконне розповсюдження книжок з РФ

01.11.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Держкомтелерадіо оштрафувало двох львівських підприємців за розповсюдження книжок, завезених з Росії без дозвільних документів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Зазначається, що санкції застосовано до суб’єктів господарювання ФОП Козака Ю.М. та ФОП Стасів Н.М.

 

Книжки, які розповсюджувалися без дозвільних документів, вилучено з обігу, а на підприємців накладено адміністративно-господарські штрафи у розмірі 37 тис. 230 грн. У разі повторного порушення, сума штрафу складатиме вже 186 тис. 150 грн.

 

Станом на 30 жовтня уповноваженими посадовими особами Держкомтелерадіо складено 23 протоколи про накладення адміністративно-господарських штрафів. Загальна сума штрафних санкцій становить 856 290 грн.

 

У Держкомтелерадіо нагадали, що 1 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту», згідно з яким видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, може бути ввезена на митну територію України та розповсюджена на її території за умови наявності відповідного дозволу, крім видавничої продукції, що ввозиться громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше 10 примірників.

 

Видавнича продукція, ввезена в Україну після 1 січня 2017 року в Україну без відповідного дозволу, вилучається з торговельної мережі. На суб’єктів господарювання, що порушують закон, накладається адміністративно-господарський штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, та у розмірі 50 мінімальних заробітних плат за кожен наступний випадок такого розповсюдження.

 

Раніше стало відомо, що у Києві оштрафували підприємця за незаконно ввезені російські книжки

 

Нещодавно ми повідомляли, що Держкомтелерадіо пропонує застосувати санкції до російських видавців, які поширюють видання антиукраїнського змісту.