медіа під час війни

У мережі створили проєкт щоденних мікродонатів українським фондам «Франка на фронт»

06.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Креативники проєкту «Франка на фронт» щоденно мотивують українців донатити 20 гривень на потреби армії й гуманітарних проєктів. Про це Читомо повідомили організатори ініціативи. 

Проєкт зосереджений на залученні мікродонатів, які в підсумку перетворюються на великі суми. За них купують амуніцію, автівки, дрони та передають на фронт. 

 

Крім того, організатори акцентують на важливості донатити системно.

 

Проєкт супроводжується візуальним супроводом українськими грошима з Франком, Мазепою, Грушевським, Шевченком, Українкою, Сковородою, які зображені у касках. 

«”Франка на фронт” запустив масову хвилю мікродонатів. Уже раніше волонтери заохочували скидати 10 гривень, Сергій Притула писав про 2 гривні, але ці заклики не мали конкретної виразної форми, адже мова в них все ж таки велася про гроші. Ми подумали: якщо у невеликої суми з’явиться форма, людині буде не так соромно її відправляти, бо ж тоді ти відправляєш не 20 гривень — ти відправляєш самого Франка. А це вже звучить вагомо», — коментує автор ідеї, креативник Андрій Міщенко.

 

Нині проєкту вже вдалося зібрати 331 700 гривень, які пішли на потреби фондів «Волонтерська», «Госпітальєри», RescueNow, Shields Ukraine, «Радіо Сковорода», «Волонтери Культури» та інших. 

  

Команда планує масштабувати кампанію не лише в Україні, а й за кордоном, щоб залучати ще більше фінансової допомоги.

  

Нагадаємо, що в Україні започаткували бібліотеку Ukrainian Drama Translations, у якій зібрана колекція перекладів сучасних українських пʼєс пʼятьма мовами.

 

Як відомо, команда NFT-музею MetaHistory створила спеціальну NFT-ілюстрацію для подяки Ілону Маску.