зіркова підтримка

В Україні створили NFT-ілюстрацію для подяки Ілону Маску

02.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Команда NFT-музею MetaHistory створила спеціальну NFT-ілюстрацію для подяки Ілону Маску. Про це повідомив очільник Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram. 

Віртуальний експонат увійшов до окремої колекції The Hall, мета якої — подякувати публічним людям за їхню підтримку Україні.

 

«Ілон Маск із перших днів повномасштабного вторгнення рф максимально підтримує Україну. Окрім терміналів Starlink, які дуже важливі для тих регіонів, що залишилися без зв’язку, він передав сонячні панелі та системи збереження Tesla Powerwall», — написав Федоров. 

 

Завдяки продажу першої NFT-колекції команда NFT-музею зібрала 258 ETH або понад $720 тисяч. Усі кошти вже надіслали криптофонду Aid For Ukraine для допомоги Україні. 

 

Переглянути нову колекцію можна за посиланням.

MetaHistory — це платформа, створена Міністерством цифрової трансформації для розповіді про війну росії проти України через ілюстрації. Усі кошти з продажу музейної колекції надходять безпосередньо на офіційний криптогаманець Міністерства цифрової трансформації України в Ethereum-мережі. 

 

Нагадаємо, що ілюстратори та дизайнери мають можливість долучитися до «Meta History. Museum of War».

 

Крім того, Міністерство цифрової трансформації України спільно з Google проведе онлайн-тренінг для українських стартапів.

 

Як відомо, від початку повномасштабної російсько-української війни ІТ-армія України атакувала 660 російських онлайн-ресурсів.