Ірена Карпа

У мережі з’явився аудіосеріал за сценарієм Ірени Карпи

07.09.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У інтернеті оприлюднили художній аудіосеріал «Вісім» за сценарієм письменниці Ірени Карпи. Про це повідомила пресслужба медіасервісу Megogo.

Детективний аудіосеріал «Вісім» має декілька сюжетних ліній: молода пара, яка переїхала з великого міста на майже безлюдний хутір; звукорежисер, який все життя мандрував по світу; українка, яка емігрувала в Париж та інші. За сюжетом усі вони живуть, на перший погляд, звичайним життям. Та згодом герої починають боротися зі своїми внутрішніми демонами, скоюють злочини, розслідують загадкові зникнення, вбивства.

 

«Я почала писати усі ці історії ще на паризькому карантині, навіть не здогадуючись, що з цього може вийти детектив. Згодом разом із Megogo ми вирішили зробити аудіосеріал за участі акторів, щось на кшталт радіоп’єси. Мені дуже сподобалось, як команда підібрала музику, голоси, дубляж − усе це круто передало атмосферу. Наш серіал для всіх тих, хто втомився читати очима і дивитися фільми», − розповіла Ірена Карпа.

 

Письменниця додала, що напередодні створення аудіосеріалу вона пройшла курс з написання радіоп’єс із британською викладачкою.

 

У серіалі 9 епізодів тривалістю від 12 до 32 хвилин. Режисерка − Анастасія Гетьман, звукорежисери − Василь Явтушенко і Ася Федоськіна. У записі взяло участь близько двадцяти акторів.

 

«У світі запит на художні аудіопроєкти досить сильний. Це завжди було потужною традицією. Нам дуже бракувало чогось подібного в аудіоформаті українською і страшенно хотілося спробувати переосмислити формат радіовистав та реалізувати подібний проєкт із оригінальним сценарієм. Цього разу ми вирішили зосередитися на драматичних та детективних сюжетах, які слухачі зможуть переповідати друзям та обговорювати їх із ними, наче після перегляду сіткома. Слухачам доведеться полюбити їх або ж зненавидіти, адже саме так працюють хороші історії», − пояснила менеджерка Megogo Audio Катерина Котвіцька.

 

Послухати аудіосеріал «Вісім» можна безкоштовно на сайті Megogo, у мобільному додатку Megogo у розділі «Аудіо» на смартфонах на базі iOS та Android та в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. Також він доступний на Smart TV (розділ «Серіали»).

 

Додамо, цього року вийшов радіосеріал про Лесю Українку.

 

Нагадаємо, у липні почали зйомки фільму «Сусідка» за сценарієм Ірени Карпи.