літературно-музичний проєкт

У мережу виклали музичний альбом з піснями на вірші Юрія Іздрика

18.03.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У світ вийшов альбом Charter I від Мар’яни Головко та Макса Смоголя, в якому на музику поклали вірші зокрема й українського поета та письменника Юрія Іздрика.

Співачка Марʼяна Головко та композитор і саундпродюсер Макс Смоголь створили спільний проєкт Das Wortspiel, що у перекладі з німецької означає «гра слів». Першим синглом альбому Charter I дуету став трек Livoberezhna про весняний Київ на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

 

Дебютний альбом Das Wortspiel — це запис у жанрі spoken word, що містить лірику українського поета Юрія Іздрика, а також власні тексти Мар’яни Головко, Макса Смоголя, народні мотиви, тексти Ольги Кобилянської.

 

«Вірші створювалися в різні періоди 2022 року: і коли здавалося, вже більше не зʼявиться привід для усмішки, і коли надія зазирала у серце тоненьким променем крізь вузьку щілину між апатією та натхненням. Для мене це дуже важлива робота. Зокрема — знову доторкнутися до лірики мого улюбленого українського поета Юрія Іздрика. Це моя подорож крізь цей важкий рік», — розповіла для The Village Україна Марʼяна Головко.

 

Послухати альбом можна за посиланням.

 

Нагадаємо, 2022 року  в мережу виклали музичний альбом на вірші Лесі Українки, а 2021 — музичний альбом Жадана з голосами українських поетів.

 

Читайте також: Тексти, музика, голос: пронизливість аудіоальбому «Стус: Перехожий»

 

Джерело: The Village

Чільне зображення: obozrevatel