російсько-українська війна

У Meta кажуть, що хештеги звірств у Бучі заблокувалися автоматично, і тепер їх відкрили

05.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У компанії Meta, яка володіє соціальними мережами Facebook та Instagram,  відреагували на блокування в соціальних мережах хештегів #Bucha і #BuchaMassacre та повернули їх. Про це заявив прес-секретар компанії Енді Стоун у Twitter.

Представник Meta Енді Стоун зазначив, що автоматизовані системи, які сканують насильницькі зображення у Facebook та Instagram відповідальні за блокування хештегів.

 

«Це сталося автоматично через графічний вміст, який люди публікували за допомогою цих хештегів. Коли вчора нам повідомили про проблему, ми швидко розблокували хештеги», – написав він у Twitter.

 

Як відомо, компанія соціальних мереж додає попереджувальні мітки до деяких графічних дописів, на які користувачі повинні клацнути, перш ніж побачити зображення. 

 

Як повідомлялося, дописи користувачів соціальних мереж з хештегами #Bucha і #BuchaMassacre, під якими публікували дописи про злочини російських військових у місті Буча та інших населених пунктів Київщини, були приховані. Станом на 3 квітня Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова повідомила, що з Київщини уже вивезли 410 тіл українців, яких вбили окупанти.

 

Нагадаємо, що безліч фото цивільних осіб, яких вбили російські війська у місті Буча, Київської області, з’явилися на шпальтах світових ЗМІ.