ЗМІ

«Сцени відчаю та смерті» – світові ЗМІ про злочини росіян у Бучі

03.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Безліч фото цивільних осіб, яких вбили російські війська у місті Буча, Київської області, з’явилися на шпальтах світових ЗМІ. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у Telegram. 

«Усі світові видання вже написали про злочини росіян під Києвом. У фокусі журналістів опинилася Буча, де була знайдена величезна братська могила з цивільними», – зазначають у повідомленні. 

 

Перелік ЗМІ, які написали про звірства росіян: 

 

  • Aljazeera (Вашингтон): світлина з сотнями похованих у братській могилі в Бучі під Києвом 

  • Reuters (Велика Британія): фото мертвих тіл мирних жителів Бучі. 

  • Колонка головного редактора BILD Йоханес Бойе (Німеччина): «Під час відступу російська армія масово вбивала мирних жителів, вчиняла військові злочини. Ніякі німецькі гроші не повинні більше надходити до росії»

  • New York Times (США): сцени відчаю та смерті, коли росіяни відступили з передмість Києва 

 

«Світу потрібно пам’ятати, що російські злочинці залишили свій слід не тільки у Бучі: Гостомель, Мотижин, Ірпінь, Іванків. І це тільки Київська область. А скільки спаплюжених життів, міст та сіл лишилися по всій Україні — десятки, сотні, та тисячі», — додають у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. 

 

Як відомо, у місті Буча Київської області російські окупанти розстріляли викладача церковнослов’янської і грецької мови, історика та перекладача Олександра Кислюка.

 

Крім того, станом на 24 березня росія скоїла 148 злочинів проти журналістів та медіа в Україні.