вивчення мови

У Польщі випускатимуть подкаст для дітей з України

10.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Польське радіо випускатиме подкаст для українських дітей, який допоможе у вивченні польської мови. Про це повідомляють на сайті радіо. 

Подкаст під назвою «Cześć – вивчаймо польську разом» доступний на безкоштовній платформі podcasty.polskieradio.pl та на сайті polskieradiodzieciom.pl. Нові випуски виходять щочетверга.

 

Мета розробників подкасту  – допомогти розвинути взаєморозуміння та контакти дітям з України в новому мовному середовищі. Вивчені за допомогою подкасту фрази дозволять дітям легше спілкуватися в дошкільному та шкільному житті. 

 

«Підготовлені уроки польської допомагають розвивати спільну мову, розуміння, дати дітям основу для відчуття безпеки, знайти собі місце в новій ситуації, знайти друзів і відчути нову дитячу радість», — повідомила Аґнєшка Маліновська, психологиня, яка співпрацює з Польським радіо.

 

У кожному випуску слухачі вивчатимуть нові польські слова, корисні в побуті. Уроки готує та записує Анастасія Борконюк — українка, яка живе у Польщі. У подкасті  також беруть участь діти з України.

 

Послухати перший випуск подкасту, у якому вчать слів для вітання та прощання польською, можна за посиланням.

 

Нагадаємо, польський фонд Fundacja Świętego Mikołaja (Фундація Святого Миколая) та Український інститут книги надрукували книжки для українських дітей-біженців у Польщі, а Fundacja Powszechnego Czytania (Фундація загального читання) створила ініціативу з передачі книжок українським біженцям.

 

Чільна ілюстрація: Польське радіо