піратство

У Росії нелегально продають книжки Кінга та Ролінґ 

04.05.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На російському інтернет-сервісі для розміщення оголошень Avito з’явились повідомлення про продаж нових книжок Стівена Кінга та Джоан Ролінґ, попри те, що від початку повномасштабної російсько-української війни ці автори заборонили видавати та продавати свої книжки в росії. Про це повідомляє низка російськомовні медіа, що мають статус «іногентів».

 

Романи «Казка» Стівена Кінга та «Чорнильно-чорне серце» Роберта Ґалбрейта (псевдонім Джоан Ролінґ) нібито випустило луганське видавництво «Трофейная книга» («Трофейна книга»), існування якого не вдається підтвердити.

 

У книжок відсутній ISBN. Також вихідні дані не містять імен перекладачів.

 

Піратська версія «Казки» Стівена Кінга раніше вже з’являлась на одному з найбільший російських сайтів з нелегальним контентом.

 

Нагадаємо, у березні цього року російська видавнича компанія «Ексмо» почала продаж англомовної версії мемуарів Принца Гаррі «Запасний», хоча видавець книжки Penguin Books вийшов з російського ринку. Менеджери  «Ексмо» вигадали схему, за якою планували завозити в росію по 100 екземплярів книжок, щоб не укладати ліцензійних угод.

 

Читайте також: Вивчення історії чи підтримка екстремізму? Як світові бібліотеки фондують пропаганду

 

Чільне фото: stephenking.com