росія

У росії стверджують, що в країні вдосталь паперу для поліграфії

20.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Дефіциту газетного та офісного паперу в росії зараз немає. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрового розвитку, зв’язку та масових комунікацій рф.

 

«У росії достатньо паперу для друкованої галузі. Мінцифри підтверджує, що у росії немає дефіциту газетного та офсетного паперу», — ідеться в заяві.

 

У відомстві зазначили, що близько 80% газетного паперу, що виробляється в країні, раніше експортували, тому редакції газет не помітять європейських санкцій.

 

Книжкова та журнальна індустрії використовуватимуть російські сорти офсетного паперу, що виробляється у росії у достатній кількості, наголосили в російській Мінцифрі. 

 

Обсяг виробництва російських сортів крейдованого паперу, який раніше імпортувався з ЄС, заміщатимуть збільшенням виробництва на целюлозно-паперових комбінатах, так і переорієнтацією на імпорт з інших регіонів, насамперед з КНР. Ті самі заходи стосуватимуться імпорту поліграфічних фарб.

 

«Мінцифри створило спеціальну робочу міжвідомчу групу з моніторингу цін на видавничі сорти паперу, що випускаються вітчизняними целюлозно-паперовими комбінатами [для виробництва книжок, газет та журналів]», — зазначили у відомстві.

 

Як відомо, у росії прогнозували дефіцит крейдованого паперу на рівні 40%. Друкарні рф зіткнулися з проблемою високої залежності галузі від підсанкційного імпорту

 

Російські видавці закликали тимчасово скасувати митні збори на ввезення крейдованого паперу.