освіта

У школах англійську вивчатимуть за британськими підручниками

23.06.2018
Книжкова толока

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Цього року для першокласників вперше надрукують підручники з англійської мови британських видавництв Кембриджського університету та MM Publications. Макети відповідних підручників набрали  близько половини голосів вчителів початкових класів та претендують на наклад у понад 180 тисяч примірників. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Два британських видавництва надали матеріали для пілотування нового Держстандарту з англійської мови та увійшли в партнерство з українським видавництвом «Лінгвіст». Близько половини українських школярів, що вивчають англійську мову в першому класі, навчатимуться за цими підручниками:

 

 

«Ми часто отримували закиди від учителів англійської мови, що вітчизняні підручники мають погану якість і не підходять для навчання сучасних дітей. Великими зусиллями нам вдалося вмовити два британських видавництва для співпраці», – розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

 

При цьому решта вчителів, яких трохи більше половини, обрала підручники українських авторів. Абсолютним лідером серед них є підручник, авторкою якого є Оксани Карпюк, що за результатами голосування вчителів набрав попередній наклад близько 170 тисяч примірників (з попереднім макетом підручника уже можна ознайомитись.

 

«Ми сподіваємося, що цей позитивний досвід також стане сигналом для інших успішних іноземних видавництв, що створюють навчальні матеріали для вивчення іноземних мов, входити в співпрацю з українськими видавництвами та подаватися на конкурс підручників. Це має створити середовище розвитку та позитивної конкуренції на ринку, що позитивно позначиться на якості підручників для наших дітей», – додала Гриневич.

 

Чільне зображення: Osvitoria.media