Spotify

У Spotify тепер можна буде слухати аудіокнижки

22.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Стримінговий музичний сервіс Spotify презентував сервіс аудіокнижок. Про це повідомили в офіційному пресрелізі на сайті сервісу.

Користувачі, зацікавлені в прослуховуванні аудіокнижок, можуть знайти їх у своєму пошуку, бібліотеці та рекомендаціях на власній домашній сторінці застосунку. Книжки можна придбати за цінами, які встановили самі автори. Слухачі можуть прослухати книжку або її уривок у застосунку, щоб придбати видання, потрібно перейти за межі застосунку. 

 

«Ми завжди вважали, що потенціал аудіо безмежний, і ми вже деякий час стверджуємо, що наше прагнення — задовольнити всі аудіопотреби. Аудіокнижки наступні на черзі, оскільки ми бачимо значний невикористаний ринок: хоча вони становлять лише 6–7% частки ширшого книжкового ринку, ця категорія щорічно зростає на 20%», — наголосив Нір Зічерман, керівник відділу аудіокнижок і закритого контенту Spotify.

 

Наразі опція доступна лише у США. Там користувачі можуть купувати окремі аудіокнижки з бібліотеки, яка налічує 300 000 найменувань.  Spotify планує зробити аудіокнижки доступними й для користувачів з інших країн та додати нові функції після запуску в США.

 

2015 року Spotify представив подкасти, і наразі в стримінговому сервісі завантажили вже понад 4,4 мільйона подкастів.

 

Spotify — стримінговий сервіс із музикою та подкастами, що запустився у Швеції у 2006 році, а зараз доступний у 92 країнах світу. Від інших музичних платформ Spotify відрізняється можливістю слухати музику за підпискою, персоналізованими музичними рекомендаціями та великим вибором подкастів, деякі з них можна слухати виключно у цьому сервісі.

 

Нагадаємо, у 2019 році відеосервіс Megogo також запустив напрямок аудіокнижок та подкастів.

Читайте також: Якщо читати про книжки набридло: 7 літературних подкастів, які можна слухати просто зараз

 

Чільне зображення: Spotify