Календар подій

У США презентують поетичну антологію про війну, спротив і надію

На знак солідарності з Україною у США презентують антологію «Соняшники: українська поезія про війну, спротив, надію та мир». Про це редакція видавництва повідомляє Читомо.

Презентація відбудеться 27 листопада о 10:30 за тихоокеанським стандартним часом та 20:30 за українським часом на YouTube. Подія на Facebook за посиланням. 

 

Антологія вийшла за підтримки Читомо, серед її авторів — головний редактор Читомо Олександр Мимрук та редакторка спецпроєктів Читомо Вікторія Фещук.

 

Окрім того, до антології увійшла поезія Ольги Брагіної, Олафа Клеменсана, Дмитра Довбуша, Валентини Давиденко, Дарини Гладун, Лесика Панасюка, Миколи Горбаля, Ольги Калініної, Ії Ківи, Андрія Куранова, Галини Кирпи, Юлії Мусаковської та багатьох інших.

 

Також збірка має блок поезії англомовних поетів і поеток про Україну та війну. Це вірші Олени Дженнінґс, Лорі Кунц, Ольги Лівшин, Ґаятрі Лакхіані Чавла, Кім Маліновські, Олександра Федієнка, Ґлорії Міндок, Філліпа Перімана та інших. Упорядкувала антологію Кальпна Сінгх-Чітніс. 

 

Книжка опублікована у видавництві River Paw Press. Її можна придбати на сайті видавництва, у США діє безкоштовне доставлення. Видання також можна придбати у великих книжкових інтернет-магазинах по всьому світу.

 

 

Нагадаємо, що у книжковому магазині  Strand в Нью-Йорку виставили на показ антологію Love in Defiance of Pain: Ukrainian Stories.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект