міжнародна підтримка

Антологію з Жаданом, Забужко та Малярчук виставили на показ у книгарні в Нью-Йорку

25.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У книжковому магазині  Strand в Нью-Йорку виставили на показ антологію Love in Defiance of Pain: Ukrainian Stories. Про це повідомила Зеня Томпкінс, редакторка видання. 

Антологію опублікували у травні цього року в США у видавництві Deep Vellum Publishing. 

 

У ній зібрані твори українських письменників Софії Андрухович, Юрія Андруховича, Станіслава Асєєва, Катерини Бабкіної, Любко Дереша, Катерини Калитко, Василя Махна, Тані Малярчук, Тараса Прохаська, Олега Сенцова, Оксани Забужко, Сергія Жадана та інших. 

 

Ще одним редактором видання став Росс Уфберг. Видання коштує $19.95. Придбати його можна за посиланням. 

«Є воєнні історії, але є й любовні. Історії романтиків у сучасній Україні та сучасних українців у Відні та Брукліні; фантастична історія, яка розгортається на таємничому острові, де люди ніколи не вмирають; шалені закохані в сучасній Україні; протверезна розповідь американського військового фотографа, і постмодерністська історія закоханого ботаніка. Деякі з цих історій уже публікувалися раніше, багато з них отримали нагороди та визнання, тоді як деякі з’являються вперше, по праву дебютуючи на світовій арені. Різноманітність голосів, обставин і сюжетів у цій яскравій і різноманітній збірці показують нам, як «кохати всупереч болю» — влучна фраза, взята з найпершої історії цієї книжки», — пишуть про антологію. 

 

Кошти від продажу цієї книжки будуть передані на гуманітарну допомогу в Україні.

 

Нагадаємо, що нова збірка віршів Василя Махна Paper Bridge («Паперовий міст») вийшла у США у видавництві Plamen Press.