екранізації

У США знімають серіал про подруг письменника Трумена Капоте

19.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У США знімуть серіал Feud: Сapote’s Women («Ворожнеча: жінки Капоте»), у якому події розгорнуться довкола подруг письменника Трумена Капоте. Трейлер серіалу опублікували на Youtube. 

Зокрема мова йтиме про: дружину голови телемережі CBS Бібі Пейлі, знакову американську кутюр’є Сі-Зі Гест, колишню дружину сина Вінстона Черчилля Памелу Гарріман і сестру Джека Кеннеді Лі Радзівіл.

 

Капоте присвятив їм оповідання La Côte Basque 1965, опубліковане у листопаді 1975 року в журналі Esquire. Після публікації представники громадськості засуджували письменника, а подруги перестали з ним спілкуватися.

 

 

Серіал зніматиме Ґас Ван Сент — американський кінорежисер і сценарист. Головні ролі у восьмисерійному проєкті телемережі FX Feud виконають Наомі Воттс та Хлоя Севіньї.

 

Capote’s Women стане другим сезоном серіалу-антології, ідею якого придумав та курує Раян Мерфі. За оригінальним задумом, другий сезон мав бути присвячений стосункам принца Чарльза та принцеси Діани, проте через поганий сценарій цей проєкт не втілюватимуть у життя.

 

Нагадаємо, що компанія Netflix екранізує роман Джейн Остін «Переконання» з Дакотою Джонсон у головній ролі.

 

Як відомо, німецька компанія Beta Film придбала права на серіал «Кава з кардамоном», що реалізований за книжкою Наталії Гурницької.

 

Джерело: DTF MAGAZINE