екранізація

У Telegram запустили чат-бота, який говорить репліками з екранізації роману Жадана

18.10.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

До запуску фільму «Дике Поле» команда стрічки запустила спецпроект – Telegram чат-бот «Бар «Дике Поле». Про це повідомляється на офіційній сторінці фільму у Facebook.

 

Усі відповіді чат-боту засновані на репліках героїв роману «Ворошиловград» Сергія Жадана, що ліг в основу фільму «Дике Поле», а також його сценарію.

 

Герої «Бару «Дике Поле» розуміють українську та російську, однак користувачів попереджають, що бот може використовувати нецензурну лексику.

Герої «Дикого Поля» – Отче, Коча, Травма, Герман або Оля уважно вислухають, дадуть слушні поради та відповіді на будь-які запитання. «Тут ви зможете нарешті виговоритися, пожалітися на комунальників, відсутність гарячої води та високі ціни на пальне, дізнатися, що відповісти шефу або партнеру, які вас вже дістали, або отримати пораду за кого проголосувати на майбутніх виборах», – йдеться в описі чат-боту.

 

Завантажити чат-бот «Бар «Дике Поле» для Telegram можна за посиланням.

 

Нагадаємо, що робота над екранізацією завершилася у вересні. Бюджет фільму склав 30,98 млн грн. Зйомки проходили у Києві та Старобільську Луганської області. У широкий кінопрокат «Дике Поле» вийде 8 листопада.

 

Головні ролі у стрічці виконали: Олег Москаленко (Герман), Олексій Горбунов (Пастор), Володимир Ямненко (Коча), Руслана Хазіпова (Оля), Георгій Поволоцький (Травма), Євгенія Муц (Катя), Ігор Портянко та ін. Одну з епізодичних ролей зіграв сам Сергій Жадан.

 

Спочатку фільм мав назву «Ворошиловград». Проте згодом його перейменували на «Дике поле». На краудфандингу у Швейцарії стрічка зібрала майже 40 тисяч франків (1 млн 110 тис. грн.).

 

Раніше повідомлялося, що у новому трейлері екранізації «Ворошиловграда» з’явився кадр із Жаданом

 

The Village Ukraine