оповідання

У Великій Британії знайшли невідомі оповідання Террі Пратчетта

01.03.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Двадцять раніше неопублікованих оповідань Террі Пратчетта восени цього року випустить британське видавництво Transworld.

Твори, що увійдуть до збірки A Stroke of the Pen: The Lost Stories, були написані Пратчеттом у 1970-80-х роках для регіональної газети й виходили під псевдонімом Патрік Кернс. Раніше їхнє авторство не приписували всесвітньо відомому письменнику. Але завдяки групі шанувальників Террі Пратчетта, які знаються на його стилі, вдалось віднайти тексти та ідентифікувати як такі, що були створені прозаїком.

 

Одне з оповідань майбутньої книжки понад 40 років провисіло у рамці на стіні у шанувальника Террі Пратчетта, інші твори фани автора знайшли, переглядаючи газетні архіви.

 

Видавництво Transworld, яке придбало права на публікацію збірки оповідань за шестизначну суму, зауважує, що на читачів чекатимуть «зустрічі з різноманітними персонажами, починаючи від печерних людей і закінчуючи гномами, від чарівників до привидів, також вони зможуть прочитати про подорожі в часі та відвідувачів з іншої планети».

 

Террі Пратчетт, всесвітньо популярний автор романів у жанрі фентезі, помер 2015 року від ускладнень, викликаних хворобою Альцгеймера. Українською книжки письменника виходять у Видавництві Старого Лева.

 

Як відомо, екранізацію оповідання Террі Пратчетта «Міст тролів» виклали у вільний доступ.

 

Читайте також: Війна та жахи у короткій прозі «темної літератури»

 

Джерело: The Guardian

Чільне фото: The Telegraph