екранізація

Екранізацію оповідання Террі Пратчетта «Міст тролів» виклали у вільний доступ

18.01.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Короткометражний фільм «Міст тролів» за однойменним оповіданням культового фантаста Террі Пратчетта виклали у вільний доступ. Відео з’явилося на офіційному Youtube-каналі студії Snowgum Films.

Розробкою екранізації займалася студія  Snowgum Films, яка об’єднала шанувальників творчості Пратчетта в Австралії та Нової Зеландії. Раніше побачити 20-хвилинну короткометражку могли лише ті, хто підтримував зйомку фільму у межах краудфандингової компанії, а також глядачі, які оплатили перегляд на сайті студії.

 

 

Робота над проєктом закінчилася у 2019-му році. З того часу фільм став постійним учасником кінофестивалів.

 

«Міст тролів» заснований на однойменному оповіданні Террі Пратчетта, написаному у 1991 році для тематичної збірки про Джона Р.Р. Толкіна. Дозвіл на екранізацію студія отримала від самого автора.

 

Раніше повідомлялося, що у мережу виклали тизер-трейлер та декілька уривків серіальної адаптації «Дискосвіту» Террі Пратчетта під назвою «The Watch», а за гумористичним фентезі автора The Amazing Maurice and his Educated Rodents (Дивовижний моріс та його вчені гризуни) також знімуть анімаційний фільм.

 

Як відомо, у вересні 2020 року опублікували збірку раніше невідомих ранніх оповідань Пратчетта.