Календар подій

У видавництві Ukraїner вийде англомовна книжка Євгена Ліра про підрив росіянами Каховської ГЕС

У видавництві Ukraїner вийде англомовна книжка письменника, волонтера і військового Євгена Ліра про підрив росіянами Каховської ГЕС у червні 2023 року. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив засновник Ukraїner Богдан Логвиненко.

«Рівно через рік від російського теракту видавництво Ukraїner спільно з письменником, перекладачем та військовослужбовцем Євгеном Ліром анонсує початок роботи над книжковим проєктом The FLOOD англійською мовою. Проєкт покликаний розповісти світові про наслідки теракту, процес ліквідації цих наслідків, а також розкрити історії волонтерів, військових та місцевих мешканців», — ідеться в заяві видавництва.

 

 

«Для мене ця історія важлива на багатьох рівнях. Бо Південь. Бо про теракт, наслідки якого ми з вами спільно допомагали долати. Бо під час підготовки матеріалів ми з командою побачили стільки любові — до людей, до землі, — що вмістити її в одну книгу украй складно. Але я спробую», — написав Євген Лір.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений UKRAЇNER (@ukrainer_net)

 

У коментарі Читомо головна редакторка видавництва Ukraїner Євгенія Сапожникова розповіла, що ідея книжки належала Євгенові Ліру і він запропонував частково готовий текст видавництву. Спершу видання вийде англійською мовою, з невеликим відривом його випустять і українською.

 

Зазначимо, станом на червень 2023 року було відомо, що через затоплення після підриву росією дамби назавжди знищені або понівечені 10 бібліотек та 5 музеїв Херсонщини, частина з яких розташовані на тимчасово окупованій території.

 

Читайте також: Євген Лір: Допоки ти можеш врятувати хоча б одне життя, це все недаремно

 

Чільне зображення: колаж Читомо (Ukraїner/Костянтин і Влада Ліберови)

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект