УКФ

УКФ відкрив конкурс на посаду виконавчого директора

17.06.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Наглядова рада Українського культурного фонду розпочала конкурсний відбір на посаду виконавчого директора. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної політики.

Заявку і пакет документів можна подати до 17 липня. Кандидат повинен мати вищу освіту (не нижче спеціаліста / магістра) та досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ і організацій не менш як три роки. Конкурсанти мають володіти державною мовою та знати одну з офіційних мов Ради Європи на рівні не нижче ніж B2.

 

Також кандидати на посаду повинні знати основні положення Господарського, Бюджетного й Податкового кодексів та закони, що стосуються УКФ, основ фінансового менеджменту та управлінського обліку, мати здатність до системного аналізу, розроблення стратегічних документів, а також послуговуватись етикою ділового спілкування та ведення переговорів.

 

Повний перелік вимог до кандидатів можна переглянути на сайті Мінкульту.

 

У міністерстві зазначають, що дату, умови та місце проведення співбесід повідомлять згодом.

 

Як відомо, відповідно до Закону України «Про Український культурний фонд», Виконавчий директор Фонду обирається Наглядовою радою Фонду за результатами публічного та прозорого конкурсного добору у порядку, визначеному Регламентом Наглядової ради Фонду (ч.3 ст. 8 Закону).

 

Раніше повідомлялося, що Український культурний фонд оголосив новий склад своєї наглядової ради. До неї входять вісім членів.

 

Як відомо, у 2021 році виконавчим директором УКФ став Владислав Берковський, а виконувачем обов’язків голови Наглядової ради — Юрій Артеменко.

 

Того ж року експерти Українського культурного фонду та культурних інституцій звернулись з відкритими листами до президента України і уряду щодо роботи Наглядової ради фонду. У листах вимагали вплинути на роботу установи через негативний вплив Наглядової ради на її репутацію та  діяльність загалом. Відтак, голова Наглядової ради УКФ Лариса Мудрак склала повноваження.