Le Salon du livre de l’Outaouais

Україна вперше візьме участь у книжковому салоні в канадському місті Гатіно

23.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

З 23 по 26 лютого триває 44-тий книжковий салон Le Salon du livre de l’Outaouais у канадському місті Гатіно. Про це повідомили на сайті салону.

У 2023 році вперше з-поміж 300 канадських видавців та 500 авторів будуть представлені й українські видавництва, автори та ілюстратори — на стенді “Livres d’Ukraine” від Club ukrainien de Montréal.

 

Український стенд — некомерційна ініціатива. Його мета — представити різноманіття сучасної української книги та сприяти розумінню та підтримці України в Канаді. На стенді представлена література лише сучасних українських авторів та ілюстраторів — українською, а також у французьких та англійських перекладах.

 

 

 

Присутність України стала реальною завдяки зусиллям і злагодженій співпраці Українського клубу Монреалю, керівництва Салону і їхнього партнера GES, Українського інституту книги, посольства України в Канаді, а також логістичного партнера компанії Meest.

 

 

Le Salon du livre de l’Outaouais проходить під гаслом «Книжковий край» (“Terre des livres”). «Програма Салону оспівуватиме множинне багатство, яке несуть у собі книжки. У Країні Книжок розповідають історії, читають вірші, гортають сторінки та діляться знаннями», — зазначають на сайті салону.

 

Книжковий салон відбувається в Palais des congrès de Gatineau (50, rue de Maisonneuve, сектор Hull). «44-тий салон — справжнє підтвердження права на життя, призупиненого муками COVID. Це також запрошення до множинної людини зробити так, щоб Територія сяяла в її універсальному вимірі», — зазначила Калула Каламбай, голова ради директорів Le Salon du livre de l’Outaouais.

 

Повну програму заходів можна переглянути за посиланням.

 

 

 

Нагадаємо, у листопаді 2022 року за участі України відбувся Монреальський книжковий салон.

 

Читайте також: Найважливіший франкофонний ярмарок Канади – розмова з директором

 

Зображення: творча студія Coloco, організатори салону