канада

За участі України розпочався Монреальський книжковий салон

24.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

23 жовтня у Палаці конгресів розпочалась виставкова частина 45-го Монреальського книжкового салону. Про це йдеться на офіційному сайті події.

 

Вперше за час тривалих карантинних обмежень Салон відновив стендову роботу експонентів. Серед понад семисот учасників цього року представлена і України.

 

Український стенд, розташований навпроти головної сцени Салону, зустрів перших гостей події – школярів, серед яких було багато дітей з України.

 

У день відкриття події на український стенд завітали представник офісу віцепрем’єр-міністерки та міністерки фінансів Канади Христі Фріланд, члени ради провінції Квебек, дирекція Салону, представники Болонського ярмарку дитячої літератури, Конґресу українців Канади, а також організації Livres Canada Books.

 

Монреальський книжковий салон також став однією з точок великого туру Болонського дитячого книжкового ярмарку, який планує розширитись і представити «дорослу» програму напередодні свого 60-річчя у 2023 році. У Канаді гості з Болоньї представили виставку, присвячену італійським коміксам.

Цього року Росія не представлена на Салоні. За даними джерела Читомо, публікації про її книжковий ринок чи огляди нових видань обмежені на інформаційних ресурсах Канади.

 

Нагадаємо, що цьогоріч Україна вдруге взяла участь у Монреальському книжковому салоні.

 

Вперше у Монреалі український національний стенд був представлений у 2019-му.