Ukrainian Young Book Design Awards

Ukrainian Young Book Design Awards створив онлайн-виставку з роботами 20-ти фіналістів

04.09.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Організатори конкурсу Ukrainian Young Book Design Awards створили онлайн-виставку з роботами 20-ти дизайнерів, які потрапили до шортлиста конкурсу. Переглянути роботи можна на сторінці виставки.

Виставку створили завдяки підтримці Українського культурного фонду, Спершу вона планувалася в офлайн форматі, однак пандемія вірусу COVID-19 спонукала організаторів переформатувати задум під онлайн.

 

На сайті онлайн-виставки можна переглянути роботи 20-ти відібраних учасників конкурсу, дізнатися детальніше про конкурс, його членів журі та партнерів. Кураторки та співзасновниці The Naked Room Марія Ланько та Лізавета Герман проаналізували кожну із робіт 20-ти відібраних учасників — їхні тексти також можна знайти на сайті.

Tetyana Kalyuzhna

Olena Reshetnikova

Dobysheva Alisa

Nazar Yaremchuk

Agnieszka Tchorzewska

Як відомо, у 2020 році в конкурсі взяли участь близько 400 дизайнерів з 13 країн світу: України, Польщі, Чехії, Австрії, Португалії, Німеччини, Італії та інших країн.

 

Роботи відбирало журі у складі Сергія Майдукова, Варвари Перекрест, Ольги Жук, Антона Борзова та Ольги Протасової. Із цих 20-ти учасників наприкінці серпня оберуть по одному переможцю у кожній номінації, а ще один учасник отримає Гран-прі та грошовий приз €500.

 

Ukrainian Young Book Design Awards був заснований видавництвом «Основи» та дизайн-студією Hooga.design у грудні 2018 року. Конкурс має стати платформою для відкриття нових імен у книжковому дизайні та допомогти талановитим початківцям заявити про себе. До участі запрошують учасників зі всього світу. Водночас організатори прагнуть ввести український книжковий дизайн у світовий контекст.

 

Раніше ми повідомляли, хто став переможцем конкурсу Ukrainian Young Book Design Awards минулого року.