логотипи

Українська бібліотечна асоціація змінила логотип і готує новий брендбук

06.09.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українська бібліотечна асоціація оприлюднила новий логотип і змінила фірмовий стиль. Про це йдеться на сайті організації.

Рішення про зміну символіки Асоціація ухвалила у травні. Члени Президії УБА обрали логотип та фірмовий стиль авторства Олесі Бачинської.

 

«З часу створення першого та всім вам добре відомого логотипу минуло понад 25 років. І за цей час підхід до візуальних образів та логотипів суттєво змінився. Лаконічний знак добре масштабується та відповідає сучасним графічним трендам − модульність, простота форм, мінімалізм. Кольорова гама: світло-блакитний, світло-сірий, жовтий і темно-синій кольори ‒ говорить про локальність через кольори прапора України», − пояснили у Асоціації.

 

Новий логотип складається з графічного елементу та шрифтової частини. Знак побудований з трьох однакових прямокутників. Кожен з них дотичний до іншого, що символізує рівноцінне партнерство. До цих елементів можуть додавати інші прямокутники (нові члени Асоціації), − такий прийом використано для створення патерну. Окрім логотипу, Українська бібліотечна асоціація готує повний брендбук нового фірмового стилю, який оприлюднять згодом. Новий логотип вже використовують в інформаційних та рекламних матеріалах.

«Ми працювали з одною дизайнеркою. Вона розробила три концепти, які представила на розгляд Президії. Після обговорення ми голосували та висловлювали побажання щодо доопрацювання певних моментів, які вона врахувала. Ми вже маємо напрацьовані й затверджені елементи брендбуку: основні кольори, лого, візитівки. Логічно, що ми далі продовжимо працювати з цією ж дизайнеркою. Наразі майже готові сертифікати партнерів та членські квитки. Далі будемо доопрацьовувати інші елементи»,розповіла в ексклюзивному коментарі Читомо Президентка Української бібліотечної асоціації Оксана Бруй.

 

Додамо, у лютому представили айдентику до 150-річчя Лесі Українки. А нещодавно Шевченківська премія отримала дві нагороди від міжнародної премії в галузі дизайну за нові дизайн та брендинг, який представили минулого року.