Bologna Children’s Book Fair

Дві українські ілюстраторки перемогли на виставці у Болоньї

21.01.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Болонський ярмарок дитячої книги (Bologna Children’s Book Fair) оприлюднив перелік переможців 56-тої Болонської виставки ілюстраторів, серед них 2 ілюстраторки з України. Про це повідомляється на офіційному сайті ярмарку.

 

На цьогорічну виставку в Італії надійшли заявки 3873 художників з 92 країн. Серед них 3460 ілюстрацій до художньої літератури та 413 до нон-фікшну. Міжнародне жюрі обрало 318 фіналістів. З-поміж них переможцями стали 78 ілюстраторів з 29 країн.

 

До списку переможців увійшли Анна Іваненко та Поліна Дорошенко, художниці з України.

З повним списком ілюстраторів-переможців можна ознайомитися на офіційному сайті виставки.

 

Як відомо, Болонська виставка ілюстраторів проходить щороку, починаючи з 1967-го. Мета цього конкурсу — демонстрація останніх трендів ілюстрації через нові імена художників. Виставка організовується в рамках Bologna Children’s Book Fair (Італія), яка є провідною виставкою дитячих книжок у світі. Цьогоріч подія проходитиме з 21 по 24 березня.

 

Як повідомлялося, до списку фіналістів Виставки ілюстраторів, окрім Анни Іваненко та Поліни Дорошенко, увійшли ще 4 українські ілюстраторки. Ви також можете переглянути роботи переможців виставки 2021 року.

 

Читайте також: Чому ми знецінюємо дизайн 90-х? 30 років у книжкових обкладинках