Болонський книжковий ярмарок

Українські видавці беруть участь у Болонському ярмарку

05.05.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українські видавництва беруть участь у Болонському ярмарку дитячої книги в межах Global Rights Exchange BCBF (Глобальна біржа прав). Про це повідомляється на сайті Українського інституту книги.

 

Як розповіли Читомо в УІК, усього на онлайнярмарку представлені 20 українських видавництв: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, Vivat, «Фоліо», «Видавництво Старого Лева», «Ранок», «Видавнича книга – Богдан», ARTBOOKS, «Моя книжкова полиця», «Видавництво», «Основа», «Час майстрів», «Маміно», «Каламар», «Чорні вівці», «Школа», Art Nation, «ДивоГра», Snowdrop Publishing, ТУТ, ПЕТ, а також студія «Новаторфільм» та проєкт «Діти підземелля».

 

Інститут книги долучився та сприяв організації участі українських видавництв в ярмарку — поширив інформацію про можливості онлайнучасті серед видавців, організував процес реєстрації та допомагав видавцям із усіма організаційними і технічними питаннями.

 

В установі пояснюють, що кожне видавництво, яке пройшло відповідні процедури реєстрації, отримало доступ до персонального кабінету. Видавці матимуть змогу брати участь в онлайнактивностях: проводити перемовини про укладання угод, укладати угоди, брати участь у вебінарах, лекціях, дискусіях, цифрових виставках, конференціях, майстер-класах, інтерв’ю та спеціальних проєктах.

 

Учасники, які були зареєстровані для участі у ярмарку цього року, отримали змогу безкоштовно представити свої видання світовій видавничій спільноті шляхом участі у Global Rights Exchange BCBF. Формат був запропонований організаторами ярмарку у партнерстві з міжнародною платформою з продажу та купівлі прав PubMutch.

 

Нагадаємо, що цього року Болонський ярмарок дитячої книги проходить онлайн. Захід триватиме чотири дні: з 4 по 7 травня.

 

Читайте також про цьогорічних лауреатів Bologna Ragazzi Awards та Bologna Ragazzi Digital Awards

 

та репортаж з Болонського ярмарку 2019 року.