Львів

Українську академію друкарства планують об’єднати з Львівським університетом

09.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міністерство освіти і науки України планує приєднати Українську академію друкарства до Львівського національного університету імені Івана Франка. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Української академії друкарства.

«МОН без повідомлення та погодження з колективом та студентством академії, на наш погляд, підготувала невмотивоване розпорядження про приєднання Української академії друкарства до Львівського національного університету імені Івана Франка. Прийняття такого рішення посеред навчального року не сприятиме якісній підготовці кадрів для відповідних галузей під час воєнного стану та, без сумніву, викличе супротив студентства та колективу академії. Нині, це єдина пропозиція про приєднання серед усіх закладів вищої освіти України», — повідомили в Академії.

 

Наразі офіційних документів немає, і керівництво університету також не знає про рішення міністерства.

 

«Раніше міністр освіти заявляв про неприпустимість реструктуризації закладів освіти до кінця війни. Будь-які зміни в тій сфері він назвав освітнім мародерством. І водночас пропонуються такі рішення, які називають оптимізацією ВНЗ. Це якась замовна ситуація, бо претензій до навчального закладу немає. Можливо, це якось може бути пов’язано з майном, територією – ми можемо тільки здогадуватися. Міністерство до сьогодні мене не інформувало з цього приводу», — розповів ректор Української академії друкарства Богдан Дурняк.

 

Нагадаємо, Сергій Шкарлет відмовився взяти до уваги пропозицію Спілки ректорів України зі зменшення кількості університетів.

 

Як відомо, на відновлення шкіл, університетів та дитячих садків внаслідок російської агресії необхідно 9,2 мільярда гривень.

 

Чільне фото: ua.polomap.com