Сергій Жадан

Український бренд випустив футболки з цитатами Жадана

13.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український виробник одягу «Авіація Галичини» створив серію одягу з цитатами поета і музиканта Сергія Жадана. Про це письменник повідомляє на своїй сторінці у Facebook. 

У дописі Жадан зазначив, що частину прибутків будуть використовувати на «добрі справи»

 

Серія має назву «Жадан. Цитати», Ціновий діапазон одягу — від 700 до 3 500 грн. Найдорожче коштують куртки. 

У колекції можна знайти футболки з цитатами: «Світ обмежується тим, у що ти віриш»,  «Історія нині не просто переписується — вона переписується українською мовою»,  «Найгірше позаду. Найголовніше в кінці», «Маємо передати нашим дітям найважливіше: нашу культуру і нашу зброю»,  «Це не понти, це позиція», «Я люблю цю країну навіть без кокаїну» тощо. 

 

«Він не лише є певною літературною та культурною епохою, він один з небагатьох вкрай чесних митців. Саме тому і його поезія, і проза, і його музика — неприкрашені, щирі та різкі. І в цьому сила слів Жадана — у неприкритій пронизливій правдивості та точності, які не залишають байдужими», — написали на сайті магазину про серію одягу. 

 

Нагадаємо, що український письменник Сергій Жадан переклав українською мовою текст пісні «Воїни світла» гурту «Ляпис Трубецкой».

 

Як відомо, Сергій Жадан продав свої черевики бренду Dr. Martens на благодійному аукціоні, щоб зібрати кошти на допомогу людям з Харкова.