культурна дипломатія

Український інститут доєднався до Мережі національних культурних інститутів ЄС

11.12.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Мережа національних культурних інститутів ЄС (EUNIC) прийняла Український інститут як асоційованого члена. Про це повідомляється на офіційному сайті інституції.

 

Український інститут став 39 членом мережі.

 

Напередодні генеральної асамблеї EUNIC у Брюсселі відбувся Міжнародний форум культурної дипломатії 2022, організований Українським інститутом, Jam Factory Art Center та Представництвом України при ЄС за підтримки Prague Civil Society Centre.

 

EUNIC – це європейська мережа організацій, що займаються культурною дипломатією. Разом із широким колом партнерів реалізовує європейську культурну співпрацю в понад 100 країнах світу за допомогою мережі зі 136 кластерів, спираючись на широкий досвід своїх членів з усіх держав-членів ЄС та асоційованих країн.

 

EUNIC виступає за визначну роль культури в міжнародних відносинах і є стратегічним партнером Європейського Союзу, який бере активну участь у визначенні європейської культурної політики.

 

EUNIC – це платформа для обміну знаннями та розвитку потенціалу серед своїх членів і партнерів. За допомогою культури EUNIC прагне побудувати довіру та взаєморозуміння між людьми Європи та всього світу.

 

Нагадаємо, нещодавно Міжнародна рада музеїв визначила список загроженої культурної спадщини України

 

Читайте також: Український інститут просить не легітимізувати російськоцентричний і колоніальний погляд на Україну