Календар подій

Українським журналістам пропонують роботу та проживання у Косово

Європейський центр свободи преси та засобів масової інформації (The European Centre for Press and Media Freedom, ECPMF) відкриває прийом заявок з України за Програмою «Проживання журналістів у Косово» (Journalists-in-Residence Kosovo, JiR Kosovo).

Програма фінансується урядом Республіки Косово і надає можливість 20-ти українським журналістам та працівникам ЗМІ переїхати до Косово на період до шести місяців з можливістю продовження, залежно від подій в Україні. Журналісти, які приїдуть до Косово, отримають статус захисту осіб за міжнародним законодавством.

 

Щоб податися на програму, журналісти та працівники ЗМІ повинні проживати в Україні станом на лютий 2022 року, мати дійсний український паспорт, працювати професійними журналістами не менше трьох років та володіти англійською мовою принаймні на базовому рівні.

 

Кандидати, які успішно пройдуть до програми, отримають 1000 євро на переїзд, щомісячну стипендію в розмірі 500 євро, 300 євро на оренду житла. Також українські журналісти та працівники ЗМІ матимуть доступ до офісу, де зможуть продовжити працювати, медичного страхування та інтеграційних курсів із вивчення мови. За бажанням також може бути надана психологічна підтримка.

 

Щоб подати заявку на участь у програмі, надсилайте відповідний пакет документів на електронну адресу journalistsinresidence@ecpmf.eu

 

Детальніше за посиланням. 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект