марки

Укрпошта вперше випустила колекцію марок у стилі «ню»

05.03.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Акціонерне товариство «Укрпошта» 5 березня презентувало першу в Україні колекцію поштових марок у стилі «ню» із серії «Її величність – жінка». У першому випуску представлені роботи Тараса Шевченка «Натурниця» з фондів Національного музею Тараса Шевченка та українського художника-сучасника Андрія Чебикіна «Енергія ІІ» з фондів Національного художнього музею України.

 

Тираж кожної марки – 130 тисяч примірників. До марок випустили також конверти «Перший день» та картки для картмаксимумів.

«Поштові марки в стилі «ню» дуже популярні за кордоном. Укрпошта довго збиралася розробити подібний проєкт, і нарешті після тривалих дискусій рішення було ухвалено. Картини відбирали члени наглядової ради Укрпошти», – розповіла про створення колекції начальниця Управління філателістичної продукції АТ «Укрпошта» Наталя Мухіна.

 

Частина коштів з продажу цієї колекції буде спрямована на розвиток Національного музею Тараса Шевченка.

Також Укрпошта спільно з українським брендом одягу OLIZ представили колекцію жіночих шовкових хусток. Дизайн розроблено відповідно до стилю картин Тараса Шевченка.

 

«Речі бренду створюються з любов’ю до України та мистецтва. Колаборація Укрпошти та OLIZ – це найвищий вияв цієї любові та спосіб вкотре показати велич Тараса Шевченка як художника», – сказала засновниця бренду Христина Зборошенко.

 

Вона зауважила, що 20% коштів з продажу марок та хусток буде спрямовано на розвиток Національного музею Тараса Шевченка.

 

Урочиста церемонія спецпогашення поштових марок відбулася в Національному музеї імені Тараса Шевченка.

 

Нагадаємо, у 2018 році Укрпошта випустила серію марок із каліграфічними написами, присвяченими Григорію Сковороді.

 

Фото: ukrposhta.ua

Джерело: Укрінформ