Херсон

У Херсоні потрапила під обстріл типографія, у якій друкували місцеву газету

18.01.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Херсоні від обстрілів постраждала типографія. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у Telegram.

«Росія має і буде притягнута до відповідальності. Вона знищує все, що не може побудувати на своїй території, – культуру, демократію, розвиток», – написав Ткаченко.

Голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич повідомив, що обійшлося без постраждалих, але обстріл управління комунального підприємства пошкодив адмінбудівлі, машинний та актові зали, кисневу станцію.

На типографії друкували видання «Дебют-газета». На його сторінці у Facebook повідомили, що обстріл відбувся у день народження головної редакторки видання Вікторії Новицької 17-го січня, від чого постраждало її робоче місце: «Там залишалися книжки, подаровані авторами нашій редакції. Випуск видання ми припинили із дня вторгнення, і навряд чи вдасться його поновити навіть після війни».

 

Також від обстрілу постраждав і Обласний театр ляльок у Херсоні.

 

Раніше повідомлялося, що від обстрілу Харкова 31 липня російськими ракетами постраждав Будинок Друку.

 

Як відомо, через обстріли російських військових українських міст пошкоджено близько 20 офісів та складів українських видавців.

 

Фото: Олександр Ткаченко/Telegram