радіо

В Енергодарі окупанти запустили пропагандистську радіостанцію

10.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У тимчасово захопленому Енергодарі окупаційні війська рф створили радіостанцію «Радіо росії». Про це повідомляє речник обласної виконавчої адміністрації Іван Арєф’єв у Telegram. 

«В Енергодарі ворогу вдалося створити радіостанцію «Радіо росії», на хвилях якої розповсюджують неправдиву і спотворену інформацію, ворожу пропаганду та крутять пісні, що оспівують путіна і велич рф», – зазначає мер.

 

Як відомо, Запорізька АЕС та місто Енергодар із 4 березня захоплені російськими військами. 6 квітня росіяни почали створювати у місті фейкові органи влади.

 

Нагадаємо, що у Мелітополі під брендом місцевої газети російські загарбники друкують агітки, а у соціальних мережах знайшли «посібник» окупантів для створення фейків проти України.

 

Як відомо, Центр національного спротиву розробив порадник з інструкціями протидії ворогу на окупованій території. А Рада ООН з прав людини ухвалила план дій щодо боротьби з дезінформацією на запит України.

 

Зазначимо також, що на окупаційні війська вилучають та знищують українську літературу й підручники історії на захоплених українських територіях.