видавництво у війну

В Ірпені відновила роботу книгарня Книголенду

27.06.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Ірпені команди мережі «Книголенд» та видавництва «Ранок» відновили роботу книгарні після вимушеної перерви. Про це Читомо повідомив директор Книголенду Ігор Зарудко. 

«Коли військова і цивільна адміністрація дали дозвіл на відкриття, ми відразу відкрились. Цивільна адміністрація навіть попросила у нас книжок для дітей і ми звісно надали. Нині працюємо на нашу перемогу! Трафік звісно не той що був раніше, але віримо, що все неодмінно стане на свої місця і навіть краще», розповідає директор книгарні Книголенд Ігор Зарудко. 

 

Книгарня розташована на вулиці Шевченка, 4г та працює за скороченим графіком через комендантську годину: у будні дні з 09:00 до 19:00, а у вихідні – з 10:00 до 19:00. 

«Це збиткова історія для нас. Під час війни не все вимірюється прибутком. Ми радіємо, бо надаємо надію на відновлення всієї України та української економіки. Без їжі для мозку це неможливо зробити», написав про відкриття книгарні директор видавництва Віктор Круглов у Facebook. 

 

Крім того, Ігор Зарудко розповідає, що літературні смаки читачів не змінились: «Це художня та нонфікшн література. Ми очікували що в Ірпені зросте доля продажу категорій історії, але ніт. Думаю це тому, що мешканці Ірпеня давно знають, хто є ворог. Попит на історію є на рівні вище середнього».

 

У книгарні користуються попитом і видання дитячої літератури від видавництв «Ранок», «ВСЛ», «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Наша Ідея» тощо. 

 

Нагадаємо, що Vivat та Видавництво Старого Лева відкрили свої книгарні в українських містах, які не працювала через обстріли міст російськими військовими.

 

Як відомо,  наприкінці 2021 року у столиці України відкрилася нова книгарня-кав’ярня «Сенс».