книгарні

В Івано-Франківську відкрилася нова книгарня «Книголенду»

07.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У липні в Івано-Франківську відкрилася нова книгарня мережі «Книголенд», до якої перемістили видання з книгарні з Харкова. Про це Читомо повідомив директор «Книголенду» Ігор Зарудко. 

«Відкрили одну книгарню в Івано-Франківську. Але це можна швидше назвати переміщенням, адже ми перевезли її з Харкова (район Олексіївки), що періодично піддається ракетно-бомбовим ударам. Таким чином зберегли майже 25000 назв товару, що були в цій книгарні», розповідає Ігор для Читомо.  

 

Також директор книгарні повідомляє, що найближчим часом планують здійснити ще одне переміщення, а на осінь планують ще три. 

 

Нова книгарня розташована в ТРЦ «Велес» на першому поверсі. 

«Ми не очікували аж такого теплого прийняття від місцевих мешканців. Вже минуло майже місяць з моменту відкриття, а ми і досі отримуємо від читачів приємні слова і вдячність. Це окриляє сильно», додає Ігор. 

 

Нагадаємо, що в Ірпені команди мережі «Книголенд» та видавництва «Ранок» відновили роботу книгарні після вимушеної перерви.

 

Як відомо, станом на 15 липня через російську агресію проти України пошкоджені та частково зруйновані шість книгарень мережі «КнигоЛенду» та один зі складів книгарні.