заборонені книжки

В Івано-Франківську зафіксували торгівлю антиукраїнськими книжками

06.04.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В одній з онлайн-книгарень Івано-Франківська виявили антиукраїнські книжки. Про це повідомляє Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

 

Під час здійснення моніторингу сфери книгорозповсюдження Держкомтелерадіо виявило порушника – онлайн-книгарню, через яку розповсюджувалася видавнича продукція, що становить загрозу національній безпеці України.

 

Власники інтернет-крамниці торгували книжками, внесеними до Переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

 

Також магазин розповсюджував видання, автори яких внесені до Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці України.

 

За зверненням Держкомтелерадіо у правоохоронні органи слідчий відділ Івано-Франківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківської області розпочав досудове розслідування фактів порушення чинного законодавства.

 

Нагадуємо, минулого року Верховна Рада України проголосувала за заборону російської видавничої продукції.

 

Читайте також: Українська ідея проти російської ідеології у новій книжці Володимира В’ятровича

 

Чільна ілюстрація: Education Week